TOP 10 kurzov, ktoré teraz môžete absolvovať úplne zadarmo

03.04.2020

TOP 10 kurzov, ktoré teraz môžete absolvovať úplne zadarmo

Nič nie je také isté ako pred mesiacom, či dvoma. Ak podnikáte a hľadáte možnosti, ako rozšíriť vaše pole pôsobnosti, naučiť sa niečo nové, či sa možno úplne presunúť do iného odboru, teraz je ten správny čas.

Viaceré vzdelávacie inštitúcie nás chcú motivovať, aby sme čas, ktorý sme dostali k dispozícii, strávili efektívne. Uvoľnili preto rôzne typy kurzov, ktoré môžete absolvovať úplne zadarmo. My sme pre vás vybrali 10 najlepších.

1. Základy digitálneho marketingu

Google ponúka bezplatné kurzy s názvom Digitálna garáž, ktoré môžete absolvovať úplne zadarmo a po úspešnom absolvovaní získate aj certifikát. Ak ste v online svete noví, odporúčam tento základný kurz.

Jazyk : slovenčina

Kurz nájdete tu. 

2. Úvod do digitálnej fotografie

Ak máte viac času fotografovať, no neviete, ako na to, tento kurz je pre vás to pravé – naučí vás čo je ISO, ako nastaviť fotoaparát, ako pracovať so svetlom.

Jazyk : španielčina s anglickými titulkami

Kurz nájdete tu. 

3. Blogging for Business

Takmer 5 hodinový online kurz, ktorý vám ukáže ako tvoriť kvalitný obsah pre váš web, ako naň dostať ľudí a ako ich premeniť na platiacich zákazníkov.

Jazyk : angličtina

Kurz nájdete tu. 

4. Základy SEO

Moz Academy ponúka (takmer) všetky svoje kurzy zadarmo s promokódom “wegotthis” Môžete sa naučiť základy SEO, ako funguje backlinkovanie alebo vyhľadávanie kľúčových slov.

Jazyk : angličtina

Kurz nájdete tu. 

5. Profi videá a fotky pomocou mobilu

Ak potrebujete tvoriť obsah pre vaše sociálne siete, najlepším nástrojom je váš telefón – ktorý máte stále poruke. Naučte sa cenné tipy a triky, ako z neho vyťažiť maximum.

Jazyk : španielčina s anglickými titulkami

Kurz nájdete tu. 

6. Java pre začiatočníkov

Ak ste sa vždy chceli naučiť programovať, možno teraz je ten správny čas – leran2code ponúka okrem platených kurzov aj tento, v ktorom sa naučíte základy Java programovania. A možno sa z vás po karanténe stane programátor 🙂

Jazyk : slovenčina

Kurz nájdete tu. 

7. Launch your startup

Nosíte v hlave nápad na nový produkt či službu? Preneste svoju ideu do praxe a zapíšte sa na tento kurz z dielne University of Pennsylvania – ako spustiť úspešný startup.

Jazyk : angličtina

Kurz nájdete tu. 

8. 3D dizajn a tlač 

Ešte pred rokom bola 3d tlač viacmenej nedostupná, no dnes už sú na trhu desiatky tlačiarní, ktoré nie sú priestorovo náročné a nebudú vás stáť tisícky eur. Ako sa na takej tlačiarni tlačí? Ako si pripravíte podklady pre tlač? To sa dozviete v tomto kurze.

Jazyk : španielčina s anglickými titulkam

Kurz nájdete tu. 

9. De-Mystifying Mindfulness

Čo to vlastne je mindfullness? Ako ho dosiahnuť? A dá sa to vôbec? Zaujímavý pohľad na fenomén posledných rokov. Chceli by ste žiť v spoločnosti, ktorá je všímavá a tolerantná? Pomohlo by vám to cítiť sa pokojnejšie a nájsť vnútorný mier? Ak vás zaujímajú psychologické témy s duchovným presahom, tento kurz rozhodne odporúčame.

Jazyk : angličtina

Kurz nájdete tu. 

10. Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour

Zaujíma vás branding?  Profesor Nader Tavassoli z London Business School konfrontuje tradičné prístupy k brandingu a ukazuje, že nejde len o pekné  logo, resp. vizuálna identita značky, ale aj asociácie, ktoré si zákazníci ku značke vytvárajú.

Jazyk : angličtina

Kurz nájdete tu. 

Poďme využiť tento čas efektívne keď už sme ho dostali k dispozícii. Ja sa idem rovno vrhnúť na ten branding.

Veronika koordinuje developerské a marketingové projekty a zo všetkého najradšej pripravuje stratégie a plány. Aj v bežných veciach sa snaží vždy nájsť nový uhol pohľadu a prepájať jednotlivé súčasti tak, aby tvorili zmysluplný celok. Popri práci sa neustále vzdeláva, hrá v divadle, veľa číta a práve vydala svoju druhú knihu. 

Komentáre


Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia