Spoznajte ďalšieho člena našej posádky

04.07.2019

Spoznajte ďalšieho člena našej posádky

Tamara Tot je jednou z najnovších posíl nášho tímu. Získala si nás svojim ostrovtipom a dôrazom na detaily. Aká hudobná kapela ju irituje a čo má rada na práci accounta? Dozviete sa v rozhovore s ňou.

Si šťastná, že si zaparkovaná v našej digitálnej agentúre? Je to pre teba podnetné prostredie a prečo? Očakávam od teba odpoveď áno.

Ale v podstate áno. Digitál sa stále mení, mení sa veľmi rýchlo, čo bolo včera super, je dnes nanič a naopak. Zároveň sa v súvislosti s digitálom dá dostať takmer k čomukoľvek, takže často mám vrámci jedného dňa úplne iné druhy práce, ktoré vzájomne nesúvisia. Čo na druhej strane aj pomáha, keď ma náhodou jeden z nich úplne nebaví. Haha.

Minule si mi povedala, že by si chcela vedieť robiť niečo, čo iní nevedia a potom by si bola vzácnejšia. Za seba môžem povedať, že by som rada vedela to, čo ovládaš ty – byť dokonale zorganizovaná. To je obrovská výhoda a vlastne aj nutnosť v tvojej práci. Ako sa to dá?

Poprvé, si zlatá, že ma počúvaš a vieš takéto niečo odfiltrovať z tej zmesi nepodstatných kravín, ktoré sa k tebe ako copywriterke odo mňa dostanú. (pozn. red.: sedíme hneď vedľa seba a ja od Tamary dostávam zadania k jednotlivým projektom.)

Podruhé, appky a tooly. Moja pamäť je na tom veľmi zle, čiže pomáham si takto. A zapisujem si čo najviac. Lebo čo nemám v Evernote, ako keby ani nebolo.

Aké sú najväčšie úskalia tvojej práce? Narazila si už na ne?

Asi predovšetkým zodpovednosť za prácu a prístup iných. Keďže mám okolo seba dosť veľa šikovných ľudí, väčšinou je to super, ale stane sa, že mám inú predstavu, ale nemôžem ju naplniť sama. A to je niekedy veľmi otravneeee. Na takéto situácie som narazila a nebolo to nič príjemné.

A ešte nemám rada nepríjemné rozhovory o budgetoch. A samozrejme nestíhačky, tie môžu byť poriadne skalisko.

Silnými stránkami sa každý rád pochváli a ja ťa takto verejne chválim za tvoju typickú úprimnosť a (takmer) dokonalú organizovanosť. Viac ma ale zaujíma, ako si na tom so slabými stránkami, ak vôbec nejaké máš?

Ale ježííííš, tých je! Napríklad sú to tieto:

  • Prísť na stretko ráno o 8mej. 
  • Netváriť sa, že si myslím svoje.
  • Byť nepríjemnejšia na kolegu, keď treba.
  • Milujem Kardashians.
  • Som schopná odsúdiť človeka, keď povie, že jeho obľúbená kapela je Queen. Aj keď to je skôr silná stránka, lebo Queen sú podľa mňa príšerní.

Ale už by aj stačilo. Haha.

Viem o tebe, že si žila kade-tade. Kde všade to bolo a kde sa ti najviac páčilo?

Väčšina sťahovania sa odohrala v čase, keď som mala menej ako 10 rokov a ako som už spomenula vyššie, moja pamäť je peklo. Preto takmer jediné validné spomienky mám z Bratislavy, kde som už 13 rokov. Takže poviem tu. Ale aj by to sedelo – poznám to tu, mám tu rada veľa miest, blízkych ľudí, vie tu byť zábava. 

Ale milujem Viedeň a bývala som vraj aj tam, takže podľa mňa sa mi tam tiež veľmi páčilo. Lenže som vtedy mala 3-4 roky, takže to sa už nikdy nedozvieme.

Mimo týchto to boli Helsinki, kde som sa narodila, Švajčiarsko, Rakúsko, Poľsko, Maďarsko. A pár miest na Slovensku. 

Obligátna otázka na koniec – nejaký mesidž na záver.

Pozerajte Eurovíziu, je to sranda.

Myslíme si, že lepšieho accounta sme si ani nemohli priať. Naši klienti sú so servisom spokojní. Osobný prístup, dodávky načas a transparentnosť na prvom mieste. Tamara, rovnako ako aj všetci jej kolegovia, pracujú na zadaní dovtedy, kým nie je výsledok v 100%-nej kvalite. Napíšte nám, ak vieme s našimi službami pomôcť aj vám. Náš e-mail je office_sk@kremsa.com

Komentáre


Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia