Nový event fitness StreetMeet

21.02.2019

Nový event fitness StreetMeet

Robiť zaujímavé veci v online marketingu je predpokladom úspechu. Preto sme sa rozhodli usporiadať ďalší event, ktorý odprezentuje nový zaujímavý priestor, podporí úspešných ľudí a zároveň predstaví služby našej digitálnej agentúry.

Minulý týždeň v piatok sme sa zišli trochu inak ako v pracovnom oblečení. Teda pre nás nie je fitness oblečenie celkom bežný outfit, hoci máme šport radi. Lenže toto bol skoro až dress code. Podnikanie v oblasti fitness, bežne nazývané fitbiznis, je omnoho náročnejšie, než sa na prvý pohľad zdá.

Špecifiká vo fitbiznise

Tréner si potrebuje vytvoriť stabilnú základňu svojich klientov a pracovať s nimi. Nielen ich trénovať, ale sa im aj pravidelne pripomínať. Dovolím si tvrdiť, že viem, o čom hovorím. Mám za sebou roky praxe práve v tejto oblasti a vo voľnom čase sa venujem súkromným hodinám jogy ako inštruktor. Venovať sa klientom, udržiavať s nimi aktívny vzťah, ale aj získavať nových, zaberie veľa času. Preto je fajn, keď mi niekto pomôže, aby som nestrácala čas činnosťami, kde nie som doma. Content si tvorím sama, pretože ma to baví. Sú však veci, ktoré stále neviem a nemám problém si ich priznať. Nie každý tréner má však básnické črevo a možno sa mu nechce denne vymýšľať zaujímavé príspevky na Facebook, Instagram a o písaní zmysluplnému blogu ani nehovoriac. Asi sa nemusíme baviť ani o tom, že dobrá fotka je na sociálnych sieťach základ. Ako ju robiť, si môžete prečítať tu.

foto @dkremsa

Problém nastáva, keď vám dojdú nápady. Kreativita sa síce dá rôznym spôsobom podporiť, ale čo ak jedného dňa váš vnútorný generátor nápadov vypovie službu? Vtedy buď oslovíte odborníkov z branže, aby vám pomohli alebo sa pripojíte na niektorý zo Streetmeet eventov, ak vám sadne téma. Alebo sa môžete inšpirovať našim článkom, ako v sebe podporiť kreativitu.

Nový voňavý veľký priestor v Bratislave neďaleko Bajkalskej nás úplne dostal. Crosfitové centrum je najväčší licencovaný CrossFit gym v strednej Európe s rozlohou cez 800 m2. Tu fakt nemusíte mať obavu, že sa s niekým budete tlačiť na cvičebnej ploche, ani v sprche. Jedine, že by ste chceli, ale to je už iná pesnička.

foto @katkag

Fotografi & tréneri

Zmestili sme sa tu fakt všetci aj s technikou. Štyria fotografi a ôsmi tréneri.

Lucka Moncman doniesla na Slovensko Strollering https://www.facebook.com/fitmamaprojektstrollering/

Danielka Čavojec Česneková sa môže pýšiť prvenstvom v zumbe na Slovensku http://www.zumbaslovensko.sk/sk/Uvod

Mirka Kyra Kromklová je spolumajiteľkou fitness centra pre ženy so známou značkou Fitcurves https://fitcurvesbratislava.sk/ruzinov/

Cyril Dongo je nielen osobný tréner, ale mení návyky aj vo firmách pomocu tréningov priamo v office https://www.healthto-go.com/

Marek je nielen kondičný tréner, ale aj sprievodca na ceste za kondíciou. Viac info nájdete na https://www.osobnytrener.net/

O ďalších tréneroch sa môžete dočítať priamo na web stránke fitness centra https://alphaprimecrossfit.com/treneri/

Špeciálne ďakujeme fotografom, bez ktorých by event nemal takú paradádnu fotodokumentáciu.

Katka Gabriš @katkag

Daniel Kremsa @dkremsa

Petra Rajnicová @petrarajnicova

Adam Prommer @adoprom

Tí, čo sa eventu zúčastnili, sa vyjadrili, že to bola výbormá zmena v ich zabehnutých životoch a pozornosť fotografov si vyslovene užívali. Dobrá atmosféra, veľa smiechu a trochu potu prispeli k super výsledku. 

Podobné eventy s rôznymi zaujímavými témami plánujeme robiť aj v budúcnosti, preto sa máte na čo tešiť.

Cyril Dongo

foto: Adam Prommer

Marek Olejár

foto: Adam Prommer

Daniela Čavojec Česneková

foto: Adam Prommer

Miroslava Kyra Kromková

foto: Daniel Kremsa

Marek Olejár

foto: Petra Rajnicová

Miroslava Kyra Kromková

foto: Katka Gabriš

Daniela Čavojec Česneková

foto: Katka Gabriš

Daniela Čavojec Česneková so svojim osobným trénerom Marekom Olejárom

foto: Petra Rajnicová

Lucia Moncman

foto: Katka Gabriš

Komentáre


Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia