Chcete mať viac ubytovaných klientov a platiť menej provízií?

08.11.2019

Chcete mať viac ubytovaných klientov a platiť menej provízií?

Rezervácie sú alfou a omegou každého ubytovacieho zariadenia. Ako však docieliť, aby k vám chodilo viac hostí? 

Ako na to? 

Prilákajte hostí do vášho zariadenia vďaka online marketingu. Ak máte kvalitnú webovú stránku, ktorá sa pri vyhľadávaní na Googli zobrazí na popredných priečkach, máte vyhraté. Web by mal však  byť v súlade so všetkými modernými trendmi, aby sa na ňom hostia dobre orientovali a aby bol pre nich rezervačný systém jednoduchý. Skrátka aby nemali potrebu objednať si pobyt cez iný rezervačný systém, ale priamo cez vašu stránku. A potom už platí jednoduchá rovnica Viac hostí = viac tržieb. Prilákajte ich do vášho ubytovania 

Optimalizujte svoju webovú stránku. 

Vieme vám s ňou pomôcť. 

Vytvoríme webstránku s bookingovým CMS systémom zameraným na prezentáciu a prenájom apartmánov, izieb, ba dokonca objektov. Použijeme všetok obsah z aktuálnej stránky a vložíme ho do novej webstránky. Stránka je vytvorená na redakčnom systéme WordPress, ktorý je celosvetovo najobľúbenejším a používa ho viac ako 60% všetkých stránok.  Stránku pre vás pripravíme nielen v slovenčine, ale aj v angličtine, aby ste mali možnosť osloviť aj zahraničných turistov. Dodáte nám len texty, obrázky a preklady a náš tím sa o všetko ostatné postará. Navyše v nej budete mať aj fakturačný systém, ktorý vieme prispôsobiť vašim potrebám.

 

Naši špičkoví dizajnéri sa postarajú, že vaša nová stránka bude vizuálne atraktívna, jednoduchá a prehľadná. Je optimalizovaná pre vyhľadávače a v súlade s najnovšími technológiami. Ľahko a rýchlo sa načítava vďaka AMP technológii a je responzívna, teda sa bude pekne zobrazovať aj na mobiloch a tabletoch. To je dôležité, lebo väčšina klientov vyhľadáva ubytovanie cez tieto zariadenia. 

Priláka viac návštevníkov vďaka integrovanému booking systému, ktorý obsahuje:

  • WooCommerce
  • WooCommerce Bookings
  • Polylang – multi language
  • GoPay – platobná brána
  • Autoptimize – optimalizácia CSS a JS súborov
  • Smush – kompresia obrázkov
  • Plugin na generovanie faktúr

Vďaka modernej, dynamickej webovej stránke viete ušetriť na províziách pre rezervačné systémy a máte svoje rezervácie plne pod kontrolou. 

Podporte svoj biznis aj pomocou sociálnych sietí. Aj vďaka nim prichádzajú noví klienti a reprezentujú váš biznis. Či už ide o firemnú stránku na Facebooku, profil vašej firmy na Googli alebo zdieľanie fotografií z vášho zariadenia na Instagrame, aj s tým vám vieme pomôcť. 

Sme odborníci na online marketing a web development. Radi pomôžeme aj vám pri tvorbe webu aj celkovej online stratégii. 

Zaujala vás naša ponuka? Príďte sa k nám nezáväzne porozprávať o tom, ako vieme pomôcť aj vášmu biznisu rásť. 

Ukážka vášho nového webu

Ak máte akékoľvek otázky,napíšte mi e-mail na ajasenovcova@kremsa.com a my v agentúre sa o všetko postaráme.

Komentáre


Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia