Čo s vianočnými darčekmi? Máme tie najlepšie tipy pre všetkých členov rodiny

12.12.2019

Čo s vianočnými darčekmi? Máme tie najlepšie tipy pre všetkých členov rodiny

Vieme, že Vianoce sú za dverami a darčeky k nim nepochybne patria. Ak ste čokoľvek spojené s Vianocami potrebovali vybaviť, nakúpiť, objednať, už to zrejme máte vyriešené. Možno sa však nájdu medzi vami takí, ktorí si predsa len tieto radosti nechávajú na poslednú chvíľu. Pozrite sa na tipy, ktoré odporúčajú naši klienti. 

Tipy na vianočné darčeky

Čím potešiť ratolesti? Okrem svojej prítomnosti a lásky im môžete venovať užitočný kreatívny darček, ktorý budú môcť využiť nielen počas Vianoc, ale aj po celý rok. Predplaťte im zábavu na https://sikovnicek.detiamy.sk/ alebo sa pohrabte v internetovom kníhkupectve https://www.bux.sk/ a vyberte si zo stoviek titulov.

Radi by ste kúpili niečo super praktické do domácnosti? Darujte si spoločný darček, z ktorého sa bude tešiť celá rodina. 

Tak napríklad spoločnosť Legrand má vo svojom portfóliu všetko možné, veď predsa patria medzi lídrov v elektrotechnike na trhu. Čo tak skvelý pomocník do rodnního alebo bytového domu? https://vratniky.legrand.sk/produkt/classe-300x-wi-fi/

Prerábate? Prekvapte svojich blízkych! Namiesto klasiky zvoľte do domu alebo bytu štýlový kúsok od HORVÁT servis, ktorý zahreje: http://radiatory.horvatservis.sk/

Ak váš partner nie je rodený kutil a poteší ho skôr osobný darček, máme tu pre neho originálny nápad. https://www.facebook.com/JackDanielsSlovensko/ Jack urobí radosť nielen mužovi a frajerovi, ale aj dedkovi, tatovi či svokrovi. 

A čo tak potešiť srdcu blízkych trochu netradične? Mnohí páni privítajú zmenu napríklad v podobe zážitku. Doprajte im luxusnú jazdu, na ktorú len tak ľahko nezabudnú a objednajte im na víkend auto snov cez https://www.highrent.sk/.

Aby sme nezabudli ani na krehké polovičky, máme tipy na darčeky aj pre ne. Možno si poviete, že jej kúpite kozmetiku, parfém alebo kabelku. Skúste zapojiť viac fantázie a spravte jej milé prekvapko. Darujte jej štýlový kryt na telefón, ktorý sa jej bude hodiť ku každému outfitu a do kabelky prihoďte na spríjemnenie chvíľ vtipnú knižku Denník aktívnej matky. 

Denník aktívnej matky napísala copywriterka našej digitálnej agentúry – Adela Jasenovcová.

Ak vás ani jeden z uvedených nápadov neoslovil, nezúfajte a podeľte sa s nami o vaše otázky. Vymyslíme a poradíme! Píšte na na office_sk@kremsa.com

Komentáre


Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia