Chcete marketingovú konzultáciu v hodnote 250€ zadarmo?

10.03.2020

Chcete marketingovú konzultáciu v hodnote 250€ zadarmo?

Chápeme, že pojmy ako SEO, plugin, wordpress, performance, PPC a CTA môžu byť niekedy veľmi mätúce. Pomôžeme vám sa v nich zorientovať.

Mať vlastnú firmu alebo značku vie byť riadne vyčerpávajúce. Treba vyriešiť toľko rôznych vecí – obchod, skladové zásoby, propagáciu, administratívu, cashflow. Chceme vám pomôcť zorientovať sa v tom, ako môžete vašej značke pomôcť rásť pomocou online marketingu. Najmä v tomto období, ktoré je náročné pre všetkých. Klasicky by sme vás pozvali k nám do officu na takéto lattéčko.

Teraz sa s vami radi stretneme aspoň online. Chceme pomôcť svojou troškou a tak vám dáme online konzultáciu v hodnote 250€ úplne zadarmo.

Máte si platiť vyhľadávaciu reklamu? Alebo sú pre vás kľúčové sociálne siete? Potrebujete aby sa niekto pozrel na vašu webstránku a poradil vám, čo na nej vylepšiť? Chcete získať viac kontaktov na zákazníkov? Alebo chcete zvýšiť tržby vášho eshopu?

Dohodnite si online konzultáciu s Adamom, naším CEO. Adam (ten na fotke úplne vpravo) už 14 rokov pomáha firmám nastaviť ich online stratégiu a navrhnúť im ten správny mix aktivít.  Rád sa pozrie na to, čo vaša firma robí v rámci online aktivít a poradí vám, čo robíte dobre, čo môžete robiť lepšie, prípadne čo nemusíte robiť vôbec. Nemusíte sa báť, je to úplne nezáväzné.

Super, však? Napíšte Adamovi na:  office_sk@kremsa.com

Komentáre


Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia